Wartość granatu: cena i biżuteriaGranat jest to kamień, który warto komuś podarować na obchody rocznicy małżeństwa. Nazwa granat pochodzi od łacińskiego słowa Garanatus, co oznacza ziarna, w odniesieniu do granatu. To odniesienie ma sens, ponieważ małe granaty wyglądają jak jasno czerwone, nasiona, które można znaleźć wewnątrz w granacie. Granat jest popularnym klejnotem w historii. Granaty znaleziono jako koraliki w naszyjniku noszonym przez młodego człowieka w grobie, który sięga 3000 lat przed naszą erą. Jest to dowód na twardość i trwałość kamienia.

Krwawnik jest znany jako potężny kamień leczniczy i od tysiącleci był używany ze względu na jego właściwości lecznicze. Często jest używany do oczyszczania i detoksykacji ciała. Może zarówno uwolnić negatywną energię, jak i oczyścić ciało blokad energii. Przynosi również miłość i pomaga zwalczyć negatywne energie otaczające dany problem.

Ciemny granat pomaga w usprawnianiu funkcji umysłu, przynosząc klarowność i zrozumienie osobom, które były inaczej obeznane.

Zielony i lekko fluorescencyjny granat to wesoły kamień daru w czasach radości. Historycznie, zarówno Grecy jak i Rzymianie wykorzystali je w swoich pieczęci i sygnetach. Podobnie jak opal  powiedziano, że ma możliwość nadania niewidzialności tym, którzy nosili go; W rzeczywistości istnieje spekulacja, że ​​w starszych tekstach użyto innego kamienia niż granat, gdyż granat miał na myśli Grek I Trzeci. Jednym z bardziej przekonujących przekonań o granatach, których nie używałem, jest to, że złodziej, który ma zostać powieszony lub ścięty, może uciec, jeśli w ustach miał właśnie ten kamień.

Niebieski granat zapewnia natychmiastowe połączenie z Czakrą Serca, zachęca do pasji życia! Niebieski granat reprezentuje początki życia, trzymając dziecko w bardzo kobiecej aurze. Niebieski granat to kamień do uzdrowienia duszy i ożywienia Ducha. Działa, aby aktywować i otwierać czakry serca i gardła, zapewniając elokwencję mowy, która pochodzi bezpośrednio z serca.

Starożytna mądrość znajduje się głęboko w tym kamieniu. Spokojnie na powierzchni energie poruszają się miękko i gładko. Jednakże, wewnętrzne królestwa spiralnie działają.

Słowem kluczowym dla niebieskiego granatu jest integracja. Niebieski granat jest rzadkim i bardzo poszukiwanym kamieniem szlachetnym, pożądanym ze względu na jego soczysty, promienisty niebieski kolor i miękkie, przestronne piękno.

To kamień niezmiernej Miłości!

Jest kombinacją aktynolitu i kwarcu. Ma właściwości obu kamieni, ale mówi się, że aktynolit kwarc pomaga danej osobie wkraczać w drogę życiową, zwłaszcza jeśli utraciły kierunek. "Prawą" ścieżką może być także nowa ścieżka.

Granat to "kamień znaczący". To dosłownie przekłada się na promieniejące kamienie. Ten kamień przypomina latarkę, która ukazuje lśniące światło na prawej drodze użytkownika, szczególnie jeśli użytkownik utracił kontrolę nad drogą.

Komentarze