Granat - InformacjeCzy wiesz, że granat nazywa się kamieniem regeneracji i stabilności? Dowiedz się o granacie i jego metafizycznych i uzdrawiających właściwościach.

Granat (zawiera tytan i mangan) jest to dynamiczny i elastyczny kamień. Stymuluje kreatywność i przyciąga do Ciebie to, czego najbardziej potrzebujesz, aby rozwijać swoje relacje. Rozpuszcza wszelkie uczucie izolacji i alienacji i przyciąga intymne spotkania z innymi. Granat wyrównuje pola magnetyczne w ciele, czyści i rozszerza aurę, otwierając i zachęcając do widzenia psychicznego.

Uzdrowienie i użycie: ciche energie granatu zmniejszają stres i uspokajają umysł, co czyni go wielką pomocą w medytacji. Może ona osłonić aurę i wyznaczyć czakrę. Jest to również popularne wśród kobiet w ciąży, ponieważ pomaga chronić matkę i dziecko przed szkodami i zniechęca do takich zdarzeń, jak poronienie. Dla wszystkich innych, granat jest pomocny w bólach gardła, obrzęku gruczołów i problemów tarczycy. Reguluje hormony i wzrost, zwiększa układ odpornościowy i łagodzi nadmierne reakcje, takie jak katar sienny czy alergie.

Ten kamień wydaje się dryfować delikatnie przez czas i przestrzeń, pomagając nam to zrobić. Pomaga Ci pozostać w centrum uwagi w tej chwili. Inspiracje i napędza energią. Uczy nas pozostania dziecinnym, kochającym zabawę i niewinnym. Wzmacniający charakter, pokonuje ignorancję, wąską myśl i zazdrość. Zachęca do okazywania większej miłości do świata, a tym samym otrzymania większej miłości w swoim życiu.

Granat to również pogodny i majestatyczny kamień złożonych wzorów i formacji. Jest z najpiękniejszymi wzorami i kolorami; Fioletowy, Niebieski, Różowy i Biały lub dowolna kombinacja tych kolorów. Na każdym kawałku mogą występować formacje rurowe, stalaktyty, jaskinie i inne.

Granat to kamień najwyższej klasy. Podczas medytacji działa tak, aby wyczyścić czakrę gardła, poruszając się przez trzecie oko i kontynuując przepływ energii przez koronową czakrę, działając w celu ułatwienia łączności komunikacyjnej z wyższym ja i światem duchowym.

Granat to kamień o znacznej jakości ekspresji, pozwalający na wyraźne porozumiewanie się z najwyższymi światami.

Komentarze