Granat i jego pozytywna mocGranat znajduje się na całym świecie, choć powszechnie znany jako czerwony, w rzeczywistości znajduje się w różnych kolorach i formułach chemicznych. Każdy z własnym zestawem właściwości duchowych. Granat przez wieki nie tylko został doceniony jako ozdobny klejnot, ale jego silne zdolności lecznicze i ochronne energie sprawiły, że było to bezcenne.

Granat prowadzi energie słońca i pomaga dotknąć ich naturalnych zdolności z łaski i łatwości. Granatom wszelkiego rodzaju już dawno przypisywano magiczne moce w niemal każdej kulturze znanej człowiekowi. Granat może być użyty w celu ułatwienia ogromnej siły, wspomagania dywersyfikacji w dziedzinach starania, a także promowania, w stanach medytacji i projekcji astralnej, wędrówki w nieokreślonych kierunkach.

Bardzo rzadki przypadek występuje tylko w Meksyku. Jest to niezwykłe połączenie dwóch składników mineralnych. Jest to niezwykle rzadki i potężny kamień szlachetny! Fluoryt tlenowy  przenosi negatywne energie z powrotem do światła wszechświata. Wzbudza twórczy umysł i pozwala wzbogacić wyobraźnię. Granat czyści te środowiska negatywności. Jest kamieniem dla twórczego umysłu, który inspiruje i docenia zmysły. Granat jest kamieniem rozwoju duchowego i psychicznego, pomagającym nam wyeliminować wzorce nieużyteczne. Eliminuje negatywność i zastępuje ją miłością światła wszechświata.

Granat jest kryształem magnezu glinokrzemianu, który występuje w kolorze czerwono-czerwonym, purpurowym i czerwono-różowym. Granat daje witalność, charyzmę i promuje i doskonałą jakość życia. Łączy siły twórcze. Granat chroni czakry korony i podstawy przed atakiem. Wyrównuje te czakry i kładzie czakry korony wespół z czakrami podstawy, dając Ci mądrość w przyszłości.

Granat jest kamieniem stabilizującym, który wzmacnia krążenie i ulepsza drogi trawienne. Zmniejsza palenie serca i łagodzi ból gardła. Pomaga również w leczeniu problemów z pęcherzami, problemów z krążeniem, wyczerpania, zimnych stóp, problemów ze stawami, zmęczenia i osłabienia, słabych mięśni, problemów ze słuchem, ciąży, problemów z seksualnością, drętwienia, wrażliwości na temperaturę i odleżyn.

Najbardziej niesamowite znalezisko, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, przychodzi do nas z And. Kolor jest bogaty w głębokim kolorze różowym, a przy tym pięknym połysku o doskonałej jakości Opal!

Różowy Opal jest kamieniem dla odnowienia świętego związku między Jaźnią a Stworzeniem. Jest kamieniem dla obudzenia związku między umysłem sumienia a wewnętrzną wiedzą. Opal może pomóc w połączeniu świadomości i podświadomości, zapewniając zrozumienie siebie samego. Również czyści i rozjaśnia aurę i pobudza gojenie się. To było używane do dostępu do duchowych przewodników i przewodników zwierząt. Może być stosowany do stabilizacji energii. Opal stymuluje zdolności komunikacyjne, wyzwalając umysł. Jest to również kamień dla kreatywności w łączeniu się z innymi.

Komentarze